Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Росія ніяк не виявляє готовності йти на поступки, тому про “компроміс” можна забути – Ар’єв

Російська Федерація жодним чином не показує готовності йти на поступки, тому про слово “компроміс” можна забути.

Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“Компроміс – це завжди питання двох. В даній ситуації існує війна між Україною і Росію. Україна заявляє, що готова йти на компроміс: наближатися чи не наближатися до червоних ліній. По-перше, давайте означимо, що це таке, ці червоні лінії, і що на них має бути написано. На превеликий жаль, ми цього не почули. І, в принципі, досі ці червоні лінії, згідно позиції президента як людини, яка відповідає за зовнішню політику, вони залишаються досить розмитими”, – сказав він.

Ар’єв наголосив, що з боку Росії немає жодних компромісних вчинків, навпаки, вона продовжує здійснювати агресивну політику проти України.

“Але найголовніше – Росія жодним чином не показує готовності йти на будь-які поступки. Компроміс – це поступки обох сторін. Росія продовжує нарощувати військову потужність вздовж кордонів України. Росія досі продовжує нашпиговувати своїми агентами, своїми військами, своїми проксі-бойовиками всю територію ОРДЛО. Росія роздає паспорти свої незаконно на українській території. Росія залякує місцеве населення…”, – зазначив нардеп.

“Тому ми не бачимо жодним чином поступок з боку Російської Федерації. Без них слово “компроміс” взагалі можна забути. Тому що РФ досі вимагає від України зміни до Конституції, зміни фактично зовнішньої політики України, відмовитися від європейської і, особливо, від євроатлантичної інтеграції, яка є найголовнішим питанням безпековим для України.
Тому просто наразі ми не розуміємо, з ким можна домовлятися. З ОРДЛО? Там люди несамостійні, вони всі є керовані з Москви. З Москвою? Москва на компроміси не йде і продовжує вимагати, стояти на своєму, що Україна має виконати ті речі, про які Кремль говорив з 2014 року. Москва наполягає суто на своєму баченні виконання Мінських угод і ні на йоту не рухається в інший бік”, – сказав Ар’єв.