Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Аналіз пресконференції Зеленського показує, що президент України бреше – Ар’єв

Контент-аналіз пресконференції Володимира Зеленського показав лукавство та страх перед “гострими” запитаннями у президента України.

Про це сказав в ефірі “Прямого” народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“Насправді, дійсно, ця пресконференція – ще буде роботи для фактчекерів, щоб перевірити на правду. А правди, чесно кажучи… Я теж не дивився, бо працював у цей час у Верховній Раді. Але дивився відповідну стрічку новин. І що я мушу сказати? По-перше, коли він каже, що він не призначив армійського друга – у мене одне питання: а він взагалі в армії служив? Ця людина, яка чотири рази відкосила від армії, від повістки у військкомат, каже про те, що він не призначив армійського друга. Але зате “квартальних” друзів усіх призначив. Мало того, ми ще не порахували КВНівських друзів, тому що пан Стефанчук, який сьогодні є першим заступником голови Верховної Ради – це колишній гравець хмельницької команди “Три толстяка”. В даному разі ту дуже багато якраз питань щодо цього”, – сказав Ар’єв.

“Коли він говорить про те, що гарна статистика в Україні по коронавірусу, він теж лукавить. Тому що насправді немає такої кількості тестів, щоб визначити реальну картину. Тобто тести просто не проводять. А нема тестів – нема і коронавірусу. Класна позиція державна.
Далі. Він говорить про те, що він з олігархами не співпрацює. Так подивіться, цей охоронець, що поруч з ним іде, він в кадрі – це ж колишній охоронець Коломойського. Він приходив в “Укрнафту”, коли була ця відома історія в 2015 році. І ця людина приходила як охоронець Ігоря Коломойського, олігарха. А про те, що Коломойський і Ахметов сьогодні почувають себе просто чудово, їхні всі забаганки виконуються, енергетика їхня працює, в той час як атомна, яка належить державі, фактично знищується, – це теж факт”, – розповів нардеп.

На думку Ар’єва, пресконференція президента Зеленського свідчить, що він боїться гострих запитань від журналістів.

“Я вже не буду казати про те, що, виявляється, кінець епохи бідності у нас закінчується розміром 5-6 тисяч гривень. Як він сказав, це достатній рівень зарплати. Ну так хай він сам розжене свою охорону, всіх тих, хто його забезпечує, і проживе на 5-6 тисяч гривень з кортежем в 40 автомобілів. Хай. Якщо кінець епохи для нього закінчився, то 5-6 тисяч гривень для людей – це не такі вже й великі гроші. І хай він спробує тоді прожити.
Тому, чесно кажучи, контент-аналіз цієї пресконференції просто показує одне: що президент України – перше – бреше. І друге – боїться гострих питань. Тому що величезну кількість журналістів, які вміють ставити гострі питання, просто сьогодні не допустили”, – зазначив Ар’єв.