Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

“Слугам народу” іномовлення не потрібне, зате інтерв’ю з терористами тепер є нормою – Ар’єв

Інформаційна політика України зазнала нищівного удару через фактичне знищення рішенням монобільшості іномовлення України. При цьому ознакою нової медіакампанії команди Володимира Зеленського стали інтерв’ю зі злочинцями, які допомагали Росії захоплювати територію України.

Про це сказав народний депутат фракції “Європейської Солідарності Володимир Ар’єв у відеоблозі.

“У мене таке враження, що “слуги народу” працюють за принципом – жодного дня без капості для України. І сьогодні відбували одна із них. Верховна Рада сьогодні проголосувала за вбивство іномовлення України”, – розповів депутат.

Він висловив жаль, що таке ганебне рішення парламенту підтримала фракція “Батьківщини”, що дала 14 голосів депутатів.

“Тепер англомовне мовлення фактично уже не існує”, – підкреслив Ар’єв.

Він додав: “Виявляється, що іномовлення ведеться на окуповані і на неокуповані території України. Чудово, у нас тепер окуповані території перебувають уже в іншій державі?”

“Інформаційна політика сьогодні зазнала нищівного удару з боку “слуг народу”, – підкреслив депутат.

Володимир Ар’єв зауважив, що це не дивує, адже саме при їхній владі у медіа стали з’являтися інтерв’ю з окупантами та колаборантами, які допомагали Кремлю захоплювати українську територію.

“Вилазять на екран всякі Гордони, які називають себе учасниками спецоперацій спецслужб, які начебто хочуть документувати Гіркіних і Поклонських та їхні злочини. Хоча насправді роблять все, щоб “відмазати” Путіна від агресії проти України – коли такі як Гіркін в ефірах розповідають, що жодним чином Путін не був причетним, а все це була їхня ініціатива”, – зазначив депутат.

Він також додав: “Виникає логічне питання зі спецслужбами якої країни проводилася ця так звана спецоперація з інтерв’ю з терористами?”.

“Якраз зараз нам потрібно дивитися уважно за ручками і “слуг народу” і тих, хто їм підспівує, на кшталт Гордона, який був одним із адептів влади Зеленського, і робити висновки. А також зрозуміти, що вся боротьба у нас попереду”, – резюмував представник фракції.