Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

У Зеленського хочуть взяти під контроль Нацбанк, так само як ДБР та інші структури – Володимир Ар’єв

Нинішня влада намагається встановити контроль над Національним банком України, як вони вже робили з силовими структурами та національним телерадіо-регулятором.

Про це сказав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв в трибуни парламенту під час позачергового засідання.

“Я зараз хочу звернутися до громадян України з одним повідомленням. З огляду на те, як діє потягом кризової ситуації під час коронавірусної епідемії наш уряд, то якби не Національний банк України з його грамотною валютною політикою, а також правильним і вчасним зниженням облікових ставок, то я не знаю, що зараз могло би бути взагалі з фінансовою ситуацією в країні. Ми могли би вже опинитися на самому дні”, – сказав депутат.

“Національний банк України від самого початку взяв ситуацію під контроль. І те, що гривня сьогодні перебуває у межах 10% коливання – це саме завдяки правильним рішенням”, – підкреслив він.

Водночас Володимир Ар’єв зазначив, що ці правильні дії НБУ владна більшість не цінує.

“Я бачу зараз є бажання у нинішньої влади взяти під контроль Національний банк України, так само як взяли під контроль ДБР для того, щоб проти політичних опонентів сьогодні відкривати кримінальні справи. Як сьогодні взяли під контроль “95 кварталу” Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, більшість якої сьогодні колишні колеги Зеленського по “95 кварталу”, – заявив представник “Європейської Солідарності”.

Він додав: “А де ж обіцянка друзів і кумів не приводити до влади, яку він давав на самому початку?”.

Володимир Ар’єв підкреслив, що саме Нацбанк не дав зруйнувати фінансову систему України.

“Бо Приватбанк був пограбований його колишніми власниками на 5,5 мільярдів доларів. І саме Національний банк провів вчасно необхідне розслідування, яке дало можливість врятувати українську фінансову систему від падіння найбільшого банку в Україні. Це б спричинило колапс української економіки і фінансів”, – сказав представник фракції.

“Сьогодні острівець стабільності в Україні – це саме Національний банк. Якщо ви його зачепите, то потім не дивуйтеся, що Міжнардний валютний фонд буде взагалі згортати програму співпраці з Україною. Як він уже скоротив із 5-річної на 2-річну програму”, – підкреслив депутат.

Ар’єв наголосив: “Сьогодні дуже важливо зберегти ту стабільність в Україні, яку гарантує зараз Національний банк. Єдиний, хто може щось робити у цьому хаосі”.