Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

«Європейська Солідарність» звернулася до депутатських фракцій і груп із закликом підтримати страхування медиків від захворювання на коронавірус безвідносно до інвалідності

Фракція «Європейська Солідарність» звернулася до лідерів депутатських та груп у Верховній Раді України із закликом підтримати зміни до ухваленого закону щодо страхування лікарів. «Європейська Солідарність» наполягає на страхуванні від коронавірусу всіх медпрацівників, які захворіли, а не лише тих, у кого підтвердиться інвалідність. Відповідний лист до лідерів фракцій та груп підписали лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко та депутати з фракції. 

«7 травня 2020 року відбулося позачергове засідання Верховної Ради України, ініційоване фракцією «Європейської Солідарності» та скликане на вимогу 156 народних депутатів України.

Порядок денний цього засідання передбачав розгляд двох законопроектів – проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (щодо визначення розмірів обов’язкового державного страхування працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб) (реєстр. № 3376 від 22.04.2020) та проекту Закону про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (реєстр. № 3380 від 23.04.2020), але альтернативні законопроекти внесли певний дисбаланс у логіку запропонованих ініціатив», – нагадали у «Європейській Солідарності». 

«Однак упереддень проведення засідання було подано альтернативні законопроекти, один з яких – «Про внесення змін до статті 39 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб» (щодо додаткових гарантій прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб, та членів їх сімей) – і був ухвалений. На жаль, згідно з положеннями цього акту, медичний працівник, який захворів на коронавірусу хворобу (COVID-19), отримує право на виплату тільки у разі встановлення групи інвалідності протягом 1 (одного) календарного року; а крім того розмір цих виплат залежить від групи інвалідності», – зазначають у Порошенка. 

«На нашу думку, медпрацівники перебувають на передовій боротьби з пандемією, тому справедливо, якщо страхові виплати будуть виплачуватися незалежно від встановлення групи інвалідності. Тим більше, що довести зв’язок інвалідності із коронавірусною хворобою буде надзвичайно складно.

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ