Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Нардеп Ар’єв ініціює скорочення розгляду поправок до законопроектів, якщо їх занадто багато

Народний депутат фракції “Європейська солідарність” Володимир Ар’єв має намір подати у вівторок законопроект про внесення змін до регламенту Верховної Ради, який дасть змогу скоротити час розгляду поправок у декілька разів, якщо їх подано до якогось законопроекту занадто багато.

При цьому він дав зрозуміти, що до такого рішення його підштовхнула ситуація навколо ухваленого 30 березня в першому читанні законопроекту №2571-д “щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”, який встановлює неможливість повернення неплатоспроможних банків колишнім власникам, до якого вже подано понад 10 тисяч поправок.

“16000 поправок? Ок. Подам сьогодні законопроект про зміни до регламенту”, – написав Ар’єв на своїй сторінці у Facebook у вівторок уранці.

За його словами, законопроект запропонує скорочення часу обговорення поправок до 30 секунд, якщо до законопроекту їх подано понад одну тисячу, а якщо їх подається більше ніж три тисячі, голосування поправок здійснюється без обговорення. Також він запропонував, щоб однакові за змістом поправки, подані різними народними депутатами, об’єднувалися, обговорювалися і голосувалися як одна поправка.

“Це дасть змогу скоротити час розгляду поправок щонайменше уп’ятеро. При цьому подивимося, “Слуги народу” хочуть справді ухвалити “банківський” закон і розблокувати життєво необхідне співробітництво з МВФ. Якщо так, вони мають підтримати цю пропозицію”, – наголосив Ар’єв у своєму дописі, відмітивши у ньому голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.