Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

“Слуги народу” під прикриттям коронавірусу хочуть призупинити закон про мову – Ар’єв

Депутати з фракції “Слуга народу” під прикриттям епідемії коронавірусу хочуть скасувати мовні квоти та інші норми законодавства, які захищають державну мову. 

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив народний депутат із фракції “Європейська солідарність” Володимир Ар‘єв. За його словами, голова парламентського комітету гуманітарної політики Олександр Ткаченко ініціює призупинити норми щодо квотування в аудіовізуальних ЗМІ, а також відтермінувати частину законодавства про мову до 2024-26 років.

Зокрема, за словами Ар’єва, ВР може проголосувати за те, щоб до кінця року призупинити ст.10 про мову аудіовізуальних ЗМІ, а також квоту на 50% української аудіовізуальної продукції.

Крім того, Ткаченко, за словами Ар’єва, ініціюватиме перенесення набуття чинності частини закону про функціонування державної мови – статті про сферу культури – на липень 2024 року.

 Ар’єв застеріг, що подібні ініціативи не мають стосунку до боротьби зі спалахом коронавірусу та є дуже дражливими для суспільства.

“Ці речі нічого спільного з епідемією не мають. Порушувати дражливі питання зараз, як це роблять ватні слуги, – це політичне мародерство. А з мародерами в такі часи розмова має бути відповідною. Тож дуже раджу не випробовувати терпець і закликаю Дмитра Разумкова негайно зупинити небезпечну гру деяких колег із вогнем”, – наголосив Ар‘єв.