Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

створення “Консультативної ради”, є кроком до “прямих перемовин” з бойовиками ОРДЛО. – Ар’єв

Підписаний у Мінську документ про створення “Консультативної ради”, куди ввійдуть терористи і українська сторона  є кроком до “прямих перемовин” з бойовиками ОРДЛО.

Про це заявив у Facebook повідомив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“У нас, здається, мультивірусна атака проти країни. Другий, “зрадовірус”, розповсюджується з тимчасової контактної групи у Мінську. ZN.UA виклали підписаний там документ про створення “Консультативної Ради”, куди ввійдуть терористи і українська сторона. Це є кроком до “прямих перемовин”, чого Кремль добивається п’ять років, щоб зняти з себе відповідальність і перевести статус подій в Україні з російської агресії (визнано ПАРЄ у 2016 завдяки успішній стратегії нашої тодішньої делегації) на “внутрішній конфлікт” (вітчизняний “сивоховірус” над цим активно працює вже). Наслідок – зняття чи зменшення санкцій проти РФ.

Стратегія Кремля зрозуміла. Зрозуміло також, що українська влада і її сателіти стали частиною цієї стратегії. Саме тому шоу провладного “1+1” бере в ефір блогера, який балотувався колись в депутати від Коломойського “Укропа” і грав в дешевих скетчах “95 кварталу” та розганяє вірус паніки, як похідний від коронавірусу, щоб максимально відвернути увагу від зради, яку, за підписаним у Мінську документом, мають закріпити 25 березня. Під час діючого карантину”, – зазначив політик.

Ар’єв також закликав, “не забувати за коронавірусом про іншу заразу, яка може стати смертельною для України. І лікувати її активними засобами”.