Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

«Європейська Солідарність» вимагає від Офісу Президента дати нарешті пояснення щодо організації та фінансування поїздки Зеленського в Оман

Депутати фракції «Європейська Солідарність» направили офіційне звернення на ім’я Андрія Богдана, голови Офісу Президента, для розкриття інформації про підготовку та фінансування таємного відпочинку Володимира Зеленського в Оман.

Згідно з інформацією пресслужби від 5 січня, Президент Зеленський відправився до Султанату Оман з робочим візитом. Однак, ані в вітчизняних ЗМІ, ані офіційні ресурси ОПУ та Оману не анонсували жодної інформації про поїздку і її мету. Народні депутати вимагають розкрити склад делегації, яка супроводжувала Президента під час «високих зустрічей» з іноземними лідерами. Якщо візит дійсно мав офіційний статус, Офіс Президента має оприлюднити програму перебування із переліком зустрічей президента, вказавши відповідальних за організацію візиту осіб.

Найбільший інтерес суспільства викликає інформація про фінансування поїздки. За повідомленнями з ОПУ, Зеленський полетів в Оман за власний кошт. Однак витрати на цю поїздку Президент України не відобразив у власній декларації, всупереч закону про е-декларування. Зважаючи на можливий офіційний статус візиту, народні депутати вимагають повідомити вартість перельотів та проживання для всією делегацію, в тому числі представників УДО і супроводжуючого персоналу, та вказати джерела фінансування цього візиту.

Нагадаємо, під час перебування президента в Омані, сталася катастрофа українського літака над Іраном внаслідок ракетного удару. Для швидкого реагування на кризу, Президент України повинен був повернутись на Банкову якнайшвидше, але зробив це тільки наступної доби. Зважаючи на наявний ресурс, чому ОПУ терміново не відправив президентський борт за українською делегацією, яка мала реагувати на кризу з Києва, а не з Мускату.

Офіційне звернення до Керівника Офісу Президента підписали 8 народних депутатів «Європейської Солідарності». Фракція очікує відповіді на усі питання згідно з Законом «Про статус народного депутата».

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ