Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

ДБР грубо порушує закон та фізично обмежує здійснення парламентського контролю над своєю діяльністю – заява партії

ДБР грубо порушує закон та фізично обмежує здійснення парламентського контролю над своєю діяльністю.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про статус народного депутата України», народний депутат користується правом безперешкодно відвідувати органи державної влади та органи місцевого самоврядування, а також правом безперешкодного доступу на всі підприємства, в установи та організації, розташовані на території України.

24 січня 2020 року група народних депутатів України від партії «Європейської Солідарності» намагалися зустрітися з виконуючою обов’язки голови ДБР Венедіктовою аби з’ясувати чому цей правоохоронний орган саботує розслідування справ Майдану та призначив на посади заступника голови ДБР адвоката Януковича, який має прямий конфлікт інтересів у розслідування цих справ. Однак працівники охорони ДБР, які, вочевидь, виконували вказівки свого керівництва фізично завадила цій зустрічі.

Подібні дії є черговою демонстрацією беззаконня та сваволі з боку ДБР, доказом використання владою цієї структури для ревізії цінностей Революції Гідності, репресій проти опозиції.

Дії ДБР є продовженням довготривалої стратегії, спрямованої на зміну бачення подій Революції Гідності у відповідність до шаблонів кремлівської пропаганди. Варто лише нагадати, що заступником голови Офісу президента був призначений Андрій Смирнов – куратор адвокатів одного з лідерів «Партії регіонів» Олександра Єфремова, якого звинувачують, зокрема, у злочинах здійснених під час Революції Гідності, а таємним «консультантом» ДБР та Офісу президента є поплічник Януковича Андрій Портнов, який відверто вимагає покарати учасників Євромайдану. Частиною цієї стратегії є і звільнення колишніх «беркутівців», яких слідство прямо звинувачувало у вбивстві учасників Революції Гідності.

Ми ніколи з цим не змиримося!

І тому. ми заявляємо, що народні депутати від «Європейської Солідарності» і в майбутньому будуть вимагати пояснень від керівництва ДБР за призначення адвоката Януковича Бабікова на посаду заступника голови ДБР, за саботаж розслідування справ Майдану, а також за відмову розслідувати факти, виявлені на «плівках Труби».

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ