Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Київ має вимагати міжнародного розслідування всіх обставин авіакатастрофи літака авіакомпанії МАУ. – Володимир Ар’єв

Влада України має вимагати міжнародного розслідування всіх обставин авіакатастрофи літака авіакомпанії МАУ попри визнання Іраном факту ракетного удару. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв. Він припускає, що іранська влада намагається прикрити Росію, яка є стратегічним партнером офіційного Тегерану і постачальником озброєнь.

«Попри визнання Іраном провини, всі слідчі дії мають бути завершені. Кожен крок має бути встановлений похвилинно. Хто і коли постачав зброю? Як і хто віддавав наказ на запуск? Хто був присутній в момент пуску ракет? Купа питань. І головне, яке випливає логічно, чи не покриває керівництво Ірану свого стратегічного партнера і постачальника? Бо Тор-М1, який названий засобом атаки, має російське походження», – нагадав Ар‘єв.

«Українська влада має наполягати на завершенні слідства, не довіряти Ірану, навіть після зізнання, і наполягати на допуску міжнародної групи за правилами ІСАО. Головне не боятися добиватись правди. Вона потрібна, передусім, рідним та близьким загиблих. І Україні, для якої це справа честі», – переконаний народний депутат.