Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Політика влади, спрямована на енергокапітуляцію України, стає системною – Ар’єв

Політика влади, спрямована на енергокапітуляцію країни, носить системний характер і може призвести до подальшої дестабілізації економічної та політичної ситуації в Україні. Про це заявив народний депутат України Володимир Ар’єв.

“Власне, ця політика стає системною. І я бачу, що, на превеликий жаль, у тих, хто сьогодні є бенефіціарами президентства Зеленського, є апетит великий на легкі гроші завдяки доступу до російських енергетичних ресурсів. І електроенергія – це був лише початок. Те, що вибудовувалося за останні 5 років в плані енергетичної незалежності України, складно і наполегливо, зараз намагаються зруйнувати на догоду кільком людям заради короткочасної вигоди”, – сказав Ар’єв.

Депутат зазначив, що за останні роки Україна намагалась зістрибнути з російської енергетичної голки, проте зараз дії влади відкидають країну назад.

“Зараз нас намагаються відкинути назад. Якщо це буде, в купі з іншими подіями, які безпосередньо енергетики не стосуються, це може призвести до дуже серйозної дестабілізації в Україні. І особливо на рівні громадянсько-політичному”, – прогнозує Ар’єв.