Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

«Європейська Солідарність» готує комплексний пакет поправок до закону про ринок землі, які унеможливлять концентрацію земельних ресурсів в одних руках

«Європейська Солідарність» завжди послідовно підтримувала, підтримує і буде підтримувати становлення в Україні вільного, цивілізованого ринку землі. При цьому пріоритетом має залишатися захист інтересів мільйонів сільгоспвиробників, захист національних інтересів нашої держави. У разі врахування поправок, запропонованих фракцією, «Європейська Солідарність» підтримає законопроект у другому читанні.

Ухвалений у першому читанні проект закону про ринок землі несе в собі суттєві загрози щодо концентрації земельних ресурсів в одних руках, а також тіньового продажу української землі російському капіталу.

Фракція «Європейська Солідарність» наполягатиме на врахуванні під час другого читання закону наступних пропозицій:

  1. Захист українців-власників землі. Встановлення мінімальної ціни сільськогосподарської землі – на рівні не нижчому, ніж еквіваленту 2-3 тисячі доларів за гектар (залежно від якості і розташування ділянки).
  2. Захист інтересів громади. Встановлення високого реєстраційного збору з купівлі-продажу землі, який надходитиме саме до бюджету громади.
  3. Захист української землі. Передбачення механізму вилучення землі у власника у разі злочинно недбалого ставлення до неї.
  4. Обмеження можливості концентрації земель в одних руках олігархами та іноземцями.
  5. Запровадження механізму ретельної перевірки походження коштів, за які купується сільськогосподарська земля.

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ