Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Андрій Парубій: влада переслідує ЗМІ, які мають найбільш проукраїнську, державницьку позицію

Влада переслідує ті медіа, які викривають її провальну діяльність, що іноді межує із здачею національних інтересів, – про це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій.

«У той час, як в Україні піднімають голову поплічники Януковича та московська агентура, коли окремі засоби масової інформації вже паплюжать українську армію та добровольців, режим Зеленського починає переслідувати незалежні медіа, які викривають провальну діяльність влади, яка нераз межує із здачею національних інтересів», – зауважив політик.

«Атака на телеканал Прямий — це намагання закрити рот всім нам – тим, хто не хоче допустити розвалу і руїни держави, розвороту України назад, в руській мір. Не має значення, під якими формальними приводами це роблять», – підкреслив Андрій Парубій.

«Ті, хто це замовляють, і ті, хто це виконують, мають добре запам’ятати: нас не залякаєте, Україну з обраного шляху не зіб’єте. Свою свободу і свій вибір українці вибороли і на Помаранчевій, і на Революції Гідності, і зараз захищають на Донбасі. Ніхто їх у нас не забере. Не дозволимо», – резюмував Андрій Парубій.

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ