Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Володимир Ар’єв: В Україні з’явились перші паростки путінізму

Україну розвертають з європейського шляху в бік путінської диктатури – про це заявив народний депутат України з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв після зустрічі з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим. Зустріч була ініційована фракцією «Європейська Солідарність» після того, як силовики провели обшуки у помешканні власника телеканалу «Прямий».

«Те, що відбувається зі ЗМІ, свідчить, що Україна з європейського шляху повертається до російського. Паростки раннього путінізму починають проростати в Україні. Приміром, законопроект про так званий фейр-плей, або те, що ЗМІ мають бути фінансово обгрунтованими і їхня діяльність має бути прибутковою. Я можу нагадати, що в Україні потрібен дуже довгий час від вкладень до отримання прибутків. Інвестування у телеканали, у ЗМІ, може тривати кілька років, допоки вони не вийдуть на самоокупність. Цей закон, запропонований сьогодні, дозволяє ще на етапі інвестування застосовувати санкції або закривати ЗМІ. Така зміна правил гри суттєво погіршує бізнес-клімат в Україні. Адже будь-який інвестор, який приходить в Україну і бачить зміну правил гри під час самої гри, буде відмовлятися вкладати гроші в країну, де стосовно одної бізнес моделі застосовують подібні ініціативи. Це вкрай негативний сигнал для всіх інвесторів і для всіх, хто хоче вкладати сьогодні гроші в Україну» – наголосив Володимир Ар’єв.

Він також різко розкритикував ініціативу профільного міністра запровадити кримінальну відповідальність для журналістів за нібито маніпуляції інформацією. «Можна критикувати журналістів за маніпуляції – це є абсолютно нормально, це є теж прояв свободи слова. Але застосовувати проти них кримінальний кодекс і кримінальну відповідальність – це категорично проти принципів Ради Європи, які Україна прийняла, коли вступила в цю організацію. Цього не існує в жодній цивілізованій країні. Ми не говоримо про Росію чи Білорусь, які є по своїй суті диктаторськими або авторитарними державами. Україна рухається в бік європейських стандартів і тому дифамація, або наклеп і маніпуляції навіть не можуть розглядатися як статті в кримінальному кодексі», – зазначив депутат.

«Є відповідальність за наклеп, вона є в адміністративному кодексі. Можна доводити це в адміністративних судах, але криміналізація цього питання означає повний і остаточний відкат України від свободи слова», – наголосив Ар’єв.

«Сьогодні атакують «Прямий» канал, завтра будуть розбиратися з кожним по одинці, з кожним іншим каналом. Якщо ми говоримо сьогодні про маніпуляції, то вибачте, половину каналу, провладного каналу 1+1 вже тоді можна закривати. Але ми ж розуміємо, що в Україні зараз так само повертається вибіркове правосуддя, коли своїм все, а опонентам закон, виписаний для атаки на самих опонентів», – зазначив народний депутат.

Він закликав усіх представників мас-медіа і громадянське суспільство уважно слідкувати за будь-якими антиєвропейськими ініціативами влади.

«Ми сьогодні перебуваємо у відправній точці повернення до російської моделі. Чи ми дозволимо це зробити – залежить від усіх нас, від активної частини суспільства і кожного громадянина», – переконаний Володимир Ар’єв.