Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Ірина Фріз: Керівництво «Слуги народу» має дати оцінку участі свого депутата в пропагандистському шоу на російському телеканалі

Участь українських народних депутатів у пропагандистських російських шоу є неприпустимою, і керівництво партії «Слуга народу» має дати відповідну оцінку діям парламентаря, – про це написала на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«В мене багато виникло негативних емоцій після публікації про участь депутата «слуг» в ефірі російського каналу разом з Пушиліним. Від – це ляпас всім українцям та захисникам до – ми є свідками початку гібридної капітуляції!

Але. Є ж керівництво партії «слуг», є навіть президент «слуг», які мають дати офіційну позицію щодо дій свого підопічного. Ну щоб потім не казали про безпідставну критику», – зазначила політик.

Ірина Фріз зауважила: «Може він просто помилився і не розуміє наслідків своїх дій для рейтингу партії на фоні корупційних звинувачень проти 11 депутатів – слуг. Якщо ця позиція буде, то її й будемо аналізувати».

Резюмуючи політик наголосила, що якщо партія, фракція і президент «слуг» не поділяють подібну риторику свого представника, і бачать «м’яко кажучи, деструктивність участі в росЗМІ цього депутата», то має бути надано відповідну оцінку ситуації.

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ