Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Тепер американську пресу страшно відкривати. – Володимир Ар’єв

Тепер американську пресу страшно відкривати. Республіканці і демократи б‘ються Україною. NYT публікує статтю, де пише, що від розмови Зеленського і Трампа деяких присутніх в Білому Домі під час дзвінка посадовців «візуально трусило», таке «скажене» і «жахаюче» вони почули. – Коментує публікації народний депутат України Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook.Wall Street Journal пише про втручання в американські вибори і наводить графіку, з якої видно, що найбільше пожертв на кампанію Клінтон надійшло з України (думаю, Віктор Пінчук зараз акивно аналізує минуле).
Для України нічого доброго з цієї історії точно не вийде, як би хто звідтам не запевняв. Осад залишиться у всіх. І росіяни відчули момент і активно посилюють антиукраїнський наратив, працюючи з навколопартійними структурами США, а у нас досі немає навіть посла у Вашингтоні.

Ну і останні внутрішньоамериканські битви Іраком, Сирією чи Афганістаном, тим країнам нічого доброго у підсумку не приносили. А тут Україною побились до імпічменту. Таке не забувається. І це ще раз доводить: дурень і невіглас можуть завдати непорівняно більшої шкоди, ніж зловмисник-професіонал. – підкреслює політик.