Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

“Формула Штайнмаєра” вигідна Кремлю для знищення територіальної цілісності України – Ар’єв

“Формула Штайнмаєра” вигідна Кремлю, тому що у результаті, особливо за відсутності якісного керівництва в Україні, вона може знищити саму територіальну цілісність країни.

Про це в кулуарах парламенту заявив народний депутат фракції “Європейська солідарність” Володимир Ар’єв.

“Фактично наслідком цього стане інтеграція в Україну заражених ФСБ територій, що призведе потім до розповсюдження конфліктів на інші території. які зараз контролюються українським урядом. Це поступовий процес. Регіоналізація призведе до конфліктів, які будуть поглиблюватися і особливо легко буде далі після цього розбурхувати південно-західну частину. А далі це вже призведе спочатку до глибокої регіоналізації, яка стане основою для можливої федералізації”, – сказав Ар’єв.

Він додав, що погоджуючись на таку формулу, закладається величезна платформа для майбутніх конфліктів, які призведуть лише до розхитування ситуації в Україні.

“В принципі саме тому ця формула була вигідна Кремлю, тому вона може за підсумками, особливо за відсутності якісного керівництва в Україні, знищити саму територіальну цілісність країни”, – завершив Ар’єв.