Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Євроінтеграційні законопроекти, які запропонувала “Європейська Солідарність”

“Європейська Солідарність” незмінно стоїть на позиції, що пріоритетом Верховної ради України дев’ятого скликання, після внесення до Конституції змін щодо інтеграції до ЄС і НАТО, має бути бездоганне виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Тому ми подали на ім’я голови Верховної Ради України пропозицію наших першочергових законопроектів, які працюють на виконання Угоди про асоціацію:

Законопроект щодо митного транзиту дозволить застосовувати єдину митну декларацію та єдину гарантію для переміщення товарів. Як наслідок, відбудеться суттєве прискорення та здешевлення руху товарів, від якого виграють усі учасники: експортери, перевізники та імпортери.

Законопроект, який передбачає створення в Україні уповноваженого економічного оператора, сертифікат якого дає право підприємству отримати від митниці дозволи на здійснення значної частки митних формальностей самостійно. На сьогодні АЕО діють в усіх країнах ЄС, а також у США, Швейцарії, Норвегії, Японії, США, Китаї та ін.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг передбачає передання функцій нагляду від Нацкомфінпослуг до Національного банку України та НКЦПФР. Цей законопроект уніфікує правила діяльності для банків і небанківських установ.

Проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю пасажирів та третіх осіб» сприятиме підвищенню соціальної захищеності громадян України від нещасних випадків на транспорті.

Загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування в Україні сприятиме збереженню та зміцненню здоров’я та збільшенню тривалості життя населення України, а також дозволить створити правові та фінансово-економічні механізми реалізації конституційних прав громадян України на медичну допомогу і медичне страхування.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень сприятиме захисту прав інтелектуальної власності.

Впровадження антидискримінаційного законодавства в Україні підвищить стандарти системи захисту прав людини. Необхідно залучити європейські практики реалізації антидискримінаційного законодавства щодо різних груп меншин (національні меншини, люди з інвалідністю, ЛГБТ, жінки, інші вразливі групи).

Законопроекти у галузі транспорту, які передбачені угодою про асоціацію з ЄС (зокрема, про залізничний, водний, автомобільний транспорт та про перевезення небезпечних вантажів) підвищать стандарти безпеки та якості продуктів і сервісу, сприятимуть ефективному споживанню ресурсів та зменшенню техногенного впливу автомобільного транспорту, а також підвищать конкурентоспроможність українських перевізників.

Законопроекти про донорство крові та її компонентів і національну систему крові, імплементація яких значно підвищить стандарти у сфері безпеки і якості донорської крові та її компонентів, що дасть більше шансів для порятунку життів та збереження здоров’я багатьох людей, а також утримання ринку крові під контролем держави.