Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Ми будемо здивовані швидкості змін, казали вони – Володимир Ар’єв

Ми будемо здивовані швидкості змін, казали вони, коментує народний депутат України Володимир Ар’єв виграний тендер на авіаперевезення Президента, компанією наближеної до Коломойського.

Авіакомпанія Windrose (“Роза Вітрів”) виграла тендер на президентські авіаперельоти до кінця 2019 року. Компанія здійснюватиме літерні перевезення на середньомагістральних напрямках і надаватиме послуги з резервування для державного авіаційного підприємства “Україна”, повідомляє система ProZorro.

Інших учасників у тендері не було.

Контракт вартістю 35,1 млн грн укладено за підсумками переговорної процедури. Оплата – за фактом надання послуг упродовж 20 робочих днів. Джерело фінансування – кошти ДП “Україна” на 2019 рік.

Згідно з українським законодавством, літерні рейси виконуються для перевезення повітряним транспортом вищих посадових осіб України, а також голів держав і урядів зарубіжних країн, які прибувають в Україну чи перетинають її повітряний простір.

“Роза Вітрів” була заснована у 2003 році. Парк авіакомпанії налічує 13 літаків: сім літаків Embraer ERJ-145, п’ять літаків Airbus A321 і один Airbus A320.

Авіакомпанія входить у сферу впливу фінансово-промислової групи “Приват”, співвласником якої є Ігор Коломойський. У Державному реєстрі юросіб засновниками компанії вказано ТОВ “Райдел” (Київ), ТОВ “Феста”, “Ренлі” (Дніпро) і дві кіпрські компанії – Bregenzer Limited і Perfekciy Ltd.

Джерело