Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Ар’єв про нову делегацію у ПАРЄ: Вони готові змиритися з Росією в Асамблеї

Народний депутат України, очільник української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв висловив думку про те, що нова українська делегація у ПАРЄ не збирається боротися за запровадження санкцій про делегації РФ. Про це політик пише допис у соціальній мережі фейсбук.

На своїй сторінці у соцмережі Володимир Ар’єв ділиться своїми побоюваннями, що боротися за запровадження санкцій проти російської делегації в ПАРЄ, як виходить зі слів потенційного очільника комітету із закордонних справ Богдана Яременка, слуги, вочевидь не збираються.

«Британці, естонці, латвійці, литовці, грузини, поляки, шведи готові боротися, а нова більшість майбутньої української делегації – ні. Це все що треба знати про готовність нової влади протидіяти агресору. Вони готові змиритися з Росією в ПАРЄ, далі з Росією в Криму, за анексію якого російські депутати-члени ПАРЄ голосували», – заявляє політик.

Він також наголошує, що вже бачить політику нової делегації, більшість якої складатимуть слуги і розумію, що тверда позиція України щодо свого суверенітету, територіальної цілісності і протидії агресору залишається в минулому.

«Вони готові прийняти і порушення принципів Ради Європи. Напевно тому, що самі цих принципів не мають. Це потім позначиться на майбутній позиції держави Україні на міжнародних майданчиках. Слабаків там не поважають і ті, хто ще соромився надавати перевагу вигоді перед цінностями, остаточно отримають звільнення від всіх моральних зобов‘язань. Мораль померла. Прийшла кон‘юнктура. Такий настає час». – з гіркотою констатує Володимир Ар’єв.

У своєму дописі політик ще раз подякував нинішній делегації в ПАРЄ за фантастичний приклад, як треба боротися до останнього і наголосив: «Це були важкі, але гідні часи».