Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Щодо справи суддів ОАСК

Піар – добре, але відповідність КПК ніхто не скасував. Сподіваюсь, справа піде вперед. – коментує народний депутат України Володимир Ар’єв заяву генерального прокурора України щодо справи суддів ОАСК на свої сторінці у  Facebook

Щодо справи суддів ОАСК.
1. Неправда, що Горбатюк не добився прийому Генпрокурора для доповіді по цій справі. Правда в тому, що сам Горбатюк знаходиться з 19/07 по 12/08 у відпустці. З якої вийшов на один день для прес конференції і телепіару. Зараз знову відпочиває.
2. Проекти підозр, в установленому порядку зареєстровані в канцелярії, потрапили на стіл заст ГПУ лише в понеділок о 10-55. Хоча мої заступники працювали і в суботу, і в неділю.
При цьому до проектів підозр підлеглі Горбатюка не додали жодного листка доказів, жодного файлу нсрд.
3. На завтра заступник Генпрокурора збирає нараду для заслуховування доказів у справі. Саме він несе, в тому числі кримінальну відповідальність за об‘єктивність підписаної підозри. Підписувати підозри на основі телевізійної пресконференції – абсурд.
4. Жодних сантиментів до фігурантів розмов у нас немає.
Якщо мій заступник, або з 1/08 я сам отримаємо всі необхідні доказові матеріали слідства і повні протоколи запущених НАБУ в ефір протоколів НСРД – підозра буде підписана.
Якщо ні – буде службова відповідальність тих, хто ставить пресконференції вище вимог КПК.