Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

На вокзалі у Києві обікрали голову делегації у ПАРЄ Ар’єва

Народний депутат Володимир Ар’єв звернувся до Нацполіції з проханням провести “антикримінальний рейд” на вокзалі та встановити камери відеоспостереження

Про це Володимир Ар’єв написав у себе на Facebook.

Голова постійної делегації України у ПАРЄ Володимир Ар’єв повідомив, що злочинці вкрали в нього гаманець.

“То було не пограбування, а робота професійних кишенькових злодіїв. Заяву в поліцію я не робив, бо мусив сідати на потяг і їхати у Вінницю”, – написав він. 

Ар’єв зазначив, що після інформації в мережі йому почали писати в приват інші постраждалі.

“Можна констатувати, на київському вокзалі це стало масовим явищем. Або гроші витягають з сумок – причому так миттєво і професійно, що людина навіть не встигає зрозуміти як відкрили її сумку, або група ромів оточує когось і просто відбирає гроші та цінні речі. Затримання грабіжників і передача поліції, як на фото, які надіслав один з пограбованих, ні до чого не призводить. Доказів при ній немає і свої права вокзальні злочинці знають добре і без адвоката”, – зауважив Ар’єв.

Депутат звернувся до нацполіції Києва, наголосивши, що “антикримінальний рейд на вокзалі не просто на часі – на вчора”.

Він також звернувся до “Укрзалізниці”: “Скоординуйтеся і встановіть нарешті достатню кількість якісних камер відеоспостереження з можливістю деталізації, щоб грабіжників і щипачів можна було ідентифікувати і ловити на гарячому та притягати до кримінальної відповідальності”.

Він наголосив, що заяв від постраждалих небагато лише тому, що “переважна більшість у виборі між потягом і поліцією надає перевагу не згаяти потяг, але проблема від того не зникає”.

“А наразі порада: місце грабунку – Південний вокзал, намагайтеся не ходити поодинці. Місце роботи кишенькових злодіїв – ескалатор на центральному вокзалі і вихід з переходів на платформи. Особливо зранку, коли люди сонні і втрачають пильність. Раджу не просто триматися за сумку з гаманцем, а у прямому сенсі дивитися на неї – “працюють” фахівці”, – додав він.