Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Скандал з NewsOne та плани України щодо ПАРЄ: інтерв’ю з Володимиром Ар’євим

Голова делегації України в ПАРЄ Володимир Арʼєв в ексклюзивному інтерв’ю “Прямому” пояснив, чим насправді є спроба встановлення телемосту між “NewsOne” та “Росія1”, а також розповів про плани української делегації щодо ситуації з поверненням Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи.

– Стосовно телемосту між “NewsOne” та “Росія1”. На Вашу думку, що саме відбулося? Це була перша спроба його провести? І як Ви думаєте, чи буде ще одна? Це закидають у суспільство якусь таку ідею говорити і домовлятися з Росією?

– Це чітка інформаційна диверсія. Оскільки проти України ведеться гібридна війна, то це частина війни. І присутність російського каналу в українському інформпросторі навіть через такий телеміст – є елементом зброї проти України. В даному випадку інформаційної зброї. Все дуже чітко і просто. Телеканал Росія в будь-якому форматі заборонений в Україні. Навіть намір транслювати – є намір порушення законодавства України.

Я вважаю, що в даному випадку з цим має розібратися Служба безпеки України, щоб Генеральна прокуратура підключилася до цього і надали висновки.

Я вважаю, що українське суспільство має об’єднатися зараз і зрозуміти, що таких провокацій буде ще багато. І на кожну таку провокацію, спробу завести зброю ворога в український тил. Все українське суспільство має негайно реагувати .

Партія “Європейська солідарність” була першою серед усіх, яка відреагувала на це жорстко. І ми готові будемо і надалі реагувати на будь-які зазіхання на Україну через всі можливі інструменти гібридної війни, які використовує Росія та її посіпаки, на кшталт Медведчука в Україні.

– “Європейська солідарність” чи не єдина партія, яка не говорить про перемовини подібного чи іншого формату з Росією. Але на тлі того, що Медведчук скуповує канали, виникає враження, що вибудовується інформаційний котел для всього українського суспільства аби нести “руський мір” проти якого п’ять років боролися.

Чи у Вас немає відчуття, що восени, коли збереться наступний парламент – це буде новий бій за незалежну Україну? Адже вже забагато проросійських сил та політиків, які набирають досить непогані рейтинги.

– Ми побачимо, яким буде наступний парламент. Я вважаю, що навіть найбільша фракція, яка очікується, буде геть не однорідною в цьому парламенті. І однозначно сказати, що буде він проросійським чи проукраїнським дуже важко.

Так, є дуже небезпечні сигнали, які йдуть від партії, яка зветься партією президента Зеленського. Але є і сигнали, які говорять про те, що там буде внутрішній конфлікт. І він уже розгоряється. Вже ми бачимо на прикладі того, що деяких людей із партії влади починають викидати за заявами і наполяганнями інших людей. Поки я бачу, що перемагає там проросійська складова. Що не може не хвилювати.

А все решта… Канали Медведчука… Вчасно не дали по руках. І мені шкода. Зараз в принципі та сама помилка, що монополізація інформаційного простору триває при повній бездіяльності Ради національної безпеки і оборони та Служби безпеки.

– Російська делегація знайшла механізми повернення до Парламентської асамблеї Ради Європи. Є чітка позиція України, що допоки там є Росія – Україна не вестиме прямі перемовини з ПАРЄ. Як надалі Ви бачите вихід з цієї ситуації? І чи є вже певний план дій для зимової сесії ПАРЄ?

– Це вже має дати відповідь наступний парламент. Ми рекомендуємо до моменту, поки Венеціанська комісія не дала своїх висновків щодо того, чи є частина делегатів РФ повноцінними депутатами парламенту, згідно з нормами і правилами Ради Європи. Через те, що за них віддавали голоси в тому числі і мешканці окупованого Криму. До того моменту немає чого сидіти з тими людьми, які не відомо хто є і, можливо, за міжнародним законодавством є обраними незаконно. І приймати участь в дискредитований організації за рахунок незаконно обраних осіб, я вважаю неприпустимим.

Крім того, ми суттєво обмежуємо співпрацю з ПАРЄ зараз. І сподіваюся, що допоки ПАРЄ не доб’ється від Росії виконання головних принципів, які були закладені в прийнятих резолюціях: звільнення всіх політв’язнів, всіх українських моряків та суден, забезпечить права кримських татар, поки не почнеться демілітаризація Донбасу від російських військ, – то я вважаю, що там просто робити нема чого. Тому якщо ПАРЄ з таким самим рвінням і натхненням будуть робити все, що має робити правозахисна організація: тиснути на Москву, звільняти заручників, то тоді ми зможемо їх побачити навіть до нового року вже вдома. Але це якщо Рада Європи цього захоче.

Це я вважаю головними умовами, але це вже наступний парламент буде вирішувати. Бо це суто в компетенції парламенту. І можливо послухають висновки нового складу тих, хто працюватиме в керівництві МЗС. Зараз наша позиція чітка – обмеження співпраці та призупинення роботи в ПАРЄ.

– Вже знаємо, що парламент виходить на фінішну пряму з розгляду правок у виборчому кодексі. Є ті, хто критикують, а є ті, хто підтримують нові правки. До якого табору Ви відноситесь? І чи набереться достатня кількість голосів для його прийняття?

– Не можна казати або чорне, або біле. Я критикую цей виборчий кодекс, тому що він не вирішує питання політичної корупції. Але при цьому я вважаю, що це краще ніж нинішня система. Якщо трошки її підкоригувати, то я думаю, що його можна буде голосувати. І зокрема я і наша фракція будемо його підтримувати.