Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Внесок України до ПАРЄ складає 3,8 млн євро

Загальний бюджет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) в 2019 році становить 437,1 млн ​​євро, при цьому внесок України до бюджету організації – 3,8 млн євро. Про це в інтерв’ю LB.ua сказав постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

«При загальному бюджеті ПАРЄ в 437,​​1 млн євро внесок України до бюджету ПАРЄ в 2019 році становить 3,78 млн євро», – сказав Кулеба.

  За його словами, внесок Росії – близько 33 млн і вона відноситься до так званих «великих платників». Тобто це не співставні суми.

«І тому коли Києву пропонують в якості відповіді на змову ПАРЄ теж припинити платити гроші, то я проти цього з двох причин. По-перше, ми не повинні вести себе так, як поводяться росіяни, не копіювати їх кроки. А по-друге , цей крок не завдасть відчутного удару нашим партнерам – відсутність 33 млн євро пережити набагато важче, ніж 4 млн євро», – підкреслив Кулеба.

Він зазначив, що при цьому проблеми будуть значними.

«Нас моментально будуть звинувачувати в порушенні зобов’язань», – сказав Кулеба.

На питання чи допоміг добровільний надплановий внесок України до бюджету ПАРЄ в розмірі 400 000 євро, Кулеба відповів, що цей крок допоміг «повністю нейтралізувати аргумент наших опонентів про те, що Україна це якась примхлива держава, яка від всіх все просить, а сама не робить ніякого конструктивного внеску у вирішення проблеми». 

mind.ua