Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Сьогодні з ЄвромайданSOS обговорили правозахисний порядок – Ар’єв

Ми тимчасово втратили головну європейську організацію на підтримку правозахисту – Раду Європи – як важливий reference point. Але самодискредитація колись поважної структури не має нас зупиняти у втіленні Правозахисного порядку денного. Сьогодні з ЄвромайданSOS обговорили 12 практичних кроків і 1 технічних. – коментує зустріч народний депутат України Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook.

Розбіжностей з позицією «Європейської Солідарності» майже немає – всі пункти готові підтримувати, деякі потребують деталізації чи врахування обставин. Але, загалом, будемо працювати.

Тим більше, що деякі пункти Правозахисного порядку денного повністю співпадають з тим, що «Європейська Солідарність» вже почала втілювати: запровадження цивілізованого ринку землі, посилення відповідальності за злочини проти людяності, ратифікація Стамбульської конвенції, підтримка в‘язнів Кремля тощо.

Домовились, що до списку додадуть питання захисту кримських татар. Наступний парламент, сподіваюсь, втілить цей порядок денний і «Європейська Солідарність» готова бути активним учасником. – резюмує політик.