Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Популізм vs результат

Минулого тижня провели дуже плідну нараду з найактивнішими мешканцями житлових будинків біля станції метро «Академмістечко». Обмінялися спостереженнями та ідеями з наших проблем – МАФів, несанкціонованої торгівлі, організації дорожнього руху – маршруток та запаркованих автівок, відсутності благоустрою, зелені зони.
Склали плани на коротко- та довгострокову перспективу. – передає Святошин. Академгородок. Депутат Ясинский

Довгострокова перспектива – будівництво нових станцій метро в бік Новобіличей, будівництво сучасного автовокзалу та перехоплюючого паркінгу для приїжджих машин на новій кінцевій зупинці. Це плани на 5-10 років.

Тим часом реалізовуємо короткостроковий план, що дозволить нам додати комфорту у життя вже зараз. Звичайно, пасажирам зручніше вийти з метро і відразу сісти на приміську маршрутку. Саме тому маю сумнів щодо доцільності відновлення роботи “на повну” автостанції “Дачна”, як офіційної кінцевої зупинки всіх приміських маршрутів, хоча такою вона і мала б бути (за інформацією від “Укртрансбезпеки”) – чи додасть це зручності, чи, навпаки буде клопіт пасажирам та водіям. Доки вивчаємо це питання, відпрацьовуємо паралельно:
– облаштування тимчасової автостанції на ділянці навпроти ринку «Троїцький» (розпочавши роботу над цим питанням зараз, на результати будемо розраховувати через кілька років);
– розглянемо варіант на асфальтованій ділянці навпроти житлових будинків 87 та 87-А на б-рі Ак. Вернадського облаштувати парковку для маршруток та приватних авто з обов’язковим будівництвом паркану, що огородить зелену зону цих будинків та будинку 24 на просп. Ак. Палладіна від цього пересадкового вузла. Цим кроком можливо впорядкувати хаотичне паркування та посадку/висадку пасажирів, МАФи та несанкціоновану торгівлю. І зручності додасть, і зовнішньо виглядатиме набагато привабливішим. 
– просимо КП “Центр організації дорожнього руху” встановити знаки заборони зупинки на дорозі-дублері; 
– просимо КП “ШЕУ” Святошинського району встановити обмежувальні стовпчики, задля унеможливлення парковки на тротуарах та зеленій зоні;
– просимо “Укртрансбезпеку” про якісну інспекцію приміських маршрутів та самовільно встановлених знаків зупинки громадського транспорту та про суворі санкції до перевізників-порушників; 
– просимо Національну поліцію про оперативне реагування на кожен випадок порушення ПДР; 
– підтримаю ініціативу щодо надання статусу скверу зеленій зоні навпроти вказаних будинків та збереження зеленої зони між проспектом Ак. Палладіна та житловими будинками 18/30, 20, 22. Доречі останнім часом навколо цієї ділянки дуже багато маніпуляцій. Розумію хвилювання мешканців! І тому повторюю, що перемовини з оператором зазначеного потенційного паркувального майданчика вже давно закінчилися, оператор відмовився від своїх планів. Для того, щоб й далі не було спроб облаштування там парковки разом з мешканцями ініціюємо виключення даної ділянки з відповідного Переліку паркувальних майданчиків.

В процесі реалізації намічених планів, впевнений, що виникатимуть ідеї та пропозиції, ініціативи та відгуки. Завжди до них відкритий.

#разом_зробимо_більше
#Академмістечко #депутат_Ясинський #депутат_Академмістечка