Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Повернення Росії у ПАРЄ: Ар’єв вважає ситуацію критичною

У разі внесення змін до регламенту Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), що забезпечить безумовне повернення Росії, Асамблея втрачає свій сенс і силу.

Про це голова делегації Верховної ради України у ПАРЄ народний депутат Володимир Ар’єв написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ситуація в ПАРЄ близька до критичної. МЗС зробив чітку заяву про перегляд відносин з Асамблеєю у разі безумовного повернення РФ. В секретаріаті ПАРЄ пропозиції зі зміни регламенту вважають самогубчими безвідносно до Росії: після цього ПАРЄ втрачає свій сенс і силу», – зазначив Ар’єв.

Він повідомив, що написав листа новому Президенту України з проханням «відреагувати нарешті на цю ситуацію, коли заради політичної доцільності Німеччини і головуючої в Раді Європи Франції може бути суттєво обмежений санкційний механізм на догоду Росії, що є поганим сигналом для всього демократичного світу і є нічим іншим, як потаканням агресору».

«Наприкінці 30-х років минулого століття аналогічні події закінчилися погано для всієї Європи. Без винятку. Зараз історія пішла на нове коло», – констатував нардеп.

Ар’єв заявив, що найближчим часом він і активна частина української делегації в ПАРЄ, разом із союзниками з інших країн, будуть робити все, щоб зупинити руйнівний для Ради Європи сценарій.

«Хоча протистояти цьому стає дедалі складніше», – зазначив Ар’єв.