Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Росію не повернули в ПАРЄ, але ризик дуже великий – Ар’єв

Рішення Комітету міністрів Ради Європи (КМРЄ) не повертає Росію до Парламентської асамблеї РЄ, але ситуація є ризикованою.
Про це написав у Facebook голова делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Володимир Ар’єв, коментуючи рішення річної сесії КМРЄ у п’ятницю у Гельсінкі.

«Ситуація в Раді Європи є паскудною. Але Росію в ПАРЄ ще не повернули. Мушу трохи уточнити. Це неможливо зробити без внесення змін в регламент ПАРЄ. Рішення приймає тільки ПАРЄ, а не Комітет міністрів. Урядова складова не вирішує за парламентську. Але сьогодні у Гельсінкі більшість міністрів закордонних справ членів Ради Європи дали відповідний сигнал ПАРЄ», – зазначив Ар’єв.

Він окреслив два подальші рішення відносно Росії. Йдеться про засідання регламентного комітету Асамблеї 3 червня і голосування на сесії 25 червня. «Ризик безумовного повернення Росії великий. Дуже великий. Українська позиція ослаблена і ситуацією у ВР (неважливо, розпуск чи без коаліції – все погано), і повною відсутністю позиції новообраного президента, який на момент голосування вже отримає свою булаву», – написав Ар’єв.