Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Росія з подвійно силою впливатиме на парламентську кампанію в Україні – Ар’єв

В парламентській кампанії інформаційний вплив буде використовуватися Росією з подвійною силою.

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Володимир Ар’єв заявив у своєму Телеграм-каналі, коментуючи дослідження Центру контент-аналізу щодо виборів Президента, результати якого свідчать про те, що “під час передвиборчої кампанії агітація за Володимира Зеленського широко використовувала фейки і конспіративні теорії, і стилістично це нагадувало російську пропаганду із залученням “фабрики тролів”.

Також автори дослідження зробили висновок, що “73% голосів, які отримав Володимир Зеленський за результатами виборів, можна пояснити телевізійним, а не онлайновим впливом”.

“Варте уваги дослідження. В парламентській кампанії все це буде використовуватися з подвійною силою. Росія виділила на втручання в усі українські вибори 2019 року $350 млн. У них, крім партії Бойка-Медведчука, фаворітів не буде, але РФ і прагне наразі мати прямий контроль”, – відзначив Ар’єв.

Депутат вважає, що Росії потрібен перехідний період, під час якого їм вигідно створити максимально можливий хаос та дискредитувати європейські і демократичні принципи та інституції.