Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Немає “простого парня” – Ар’єв повідомив нові подробиці купівлі Зеленським нерухомості у Криму

Немає “простого хлопця” з народу Володимира Зеленського, а є мільйонер, є власник пентхаусу в окупованому Криму, є власник вілли в Форте-дей-Мармі, яка коштує 5 мільйонів доларів.

Про це на “Прямому” у ток-шоу Прямий ефір сказав народний депутат, фракція “Блок Петра Порошенка” Володимир Ар’єв.

“”Брокбізнесбанк”, якщо ми бачимо таймлайн всіх подій, то він упав десь за півроку після того, як була придбана ця квартира, згідно розслідування Reuters. Тобто це ще була не компенсація. Тобто не могло бути ще компенсації. Але факт дуже цікавий. Говорять, що вони в’їдуть в квартиру. І тут теж брехня. В кінці розслідування Reuters написано, що квартира ця виставлена на продаж агентством нерухомості “Причал 82″ у квітні за ціною 790 тисяч доларів. Цього року. Що є еквівалентом 5195 доларів за квадратний метрі. І це майже в 5 разів перевищує ту ціну, за яку її було придбано”, – сказав він.

Ар’єв зазначив, що йому ця схема нагадує купівлю одного антикорупційного відомого житла в центрі Києва, яке колись теж куплялося за півціни, і теж в одного з олігархів, партнера Фірташа – Фурсина.

“І тут – так само. І говориться про те, що Буряки зовсім не далекі, в тому числі, були від кампанії Зеленського. Друзі, це вилазить уже та інформація, яка має вилізти. Немає “простого парня”, про якого говорили. А є мільйонер, є власник пентхаусу в Криму, є власник вілли в Форте-дей-Мармі, яка коштує 5 мільйонів доларів, де весь російський істеблішмент зараз має свої вілли. І це місце “форточкой” називається – за таким сленгом росіян. За 5 мільйонів доларів. Є от такі от речі, є факти. Звикайте до того, що вас, знову ж таки, риторикою про “парня із народа” і про “простого парня” просто надурили. І побачите – ніяких велосипедів, на яких їздить “Голобородько”, не буде. А будуть броньовані велосипеди…”, – наголосив він.