Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Європарламент жорстко осадив Росію: “Нарешті вони це зробили” – Ар’єв

12 березня Європарламент більшістю голосів затвердив рішення більше не вважати Росію стратегічним партнером ЄС. Нової перемогою похвалився глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв. Він описав основні тези резолюції на своїй сторінці в Facebook.

а його словами, 403 депутат проголосували за те, щоб переглянути статус Росії, передбачений угодою про партнерство та співробітництво. У парламенті вирішили продовжити антиросійські санкції, чим сильно насолили росіянам. “Нарешті вони це зробили”, – порадів Володимир Ар’єв.

Дипломат додав, що в рамках резолюції Європарламент засуджує російську кампанію дезінформації. Законодавчий орган закликав відомство East Stratcom Task Force посилити боротьбу з загрозою. Крім того, депутати обурилися агресією з боку Росії в Балтійському, Чорному, Середземному морях і на суші. Політики також звернули увагу на підозрілу підтримку підтримку Кремлем авторитарних режимів в Сирії, Ірані, Північній Кореї і Венесуелі.

 В Євросоюзі як і раніше стурбовані проектом “Північний потік-2”, адже він здатний посилити залежність Європи від російського газу і нашкодити місцевій економіці. Парламент засудив незаконні фінансові операції та відмивання російських грошей.