Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Росія включила Україну до «трійки» країн за розміром завданого їй збитку

Україна є третьою після ЄС і США, хто завдав найбільших збитків Росії. Це офіційні дані міністерства економічного розвитку РФ. А ще це визнання ефективності української влади, і Президента зокрема, у боротьбі з агресором. – коментує на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Володимир Ар’єв дані Міністерства.

А ще це прагненняМоскви замінити українську владу за будь-яку ціну. Проти ЄС російські спецслужби працюють перед травневими виборами в Європарламент, піднімаючи крайніх правих та лівих і популістів. Проти США працюють на довиборах в Конгрес, через що Вашингтон вдається до спеціальних засобів захисту.
Проти України і зараз, і перед парламентськими виборами кинуті всі ресурси. Від цього року залежить не яка буде в Україні влада, а чи буде Україна. Наше існування, наша впертість і боротьба – загроза для путінської Росії, про це варто пам‘ятати постійно. 5 років ми не просто протримались, а й завдали серйозних геополітичних поразок РФ. Від наступних 5 років залежить, чи ми зможемо розвалити неоімперські мрії назавжди. – зазначив Володимир Ар’єв.