Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

«Запровадження «Азовського пакету» санкцій проти Росії є необхідною відповіддю міжнародної спільноти на злочин Росії в районі Керченської протоки», – Ірина Геращенко

Під час зустрічі Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з делегацією Чеської Республіки на чолі із Міністром закордонних справ Чеської Республіки Томашом Петршічеком було відзначено необхідність активізації міжпарламентського діалогу між країнами. З огляду на запланований робочий візит Міністра закордонних справ Чеської Республіки Т.Петршічека до міста Маріуполь особливу увагу було приділено безпековим та гуманітарним питанням на Донбасі, загостренню ситуації в Азово-Чорноморському регіоні.

Ірина Геращенко поінформувала про переведення трьох військовополонених, які отримали поранення 25 листопада минулого року, з СІЗО «Матроська тиша» до СІЗО «Лефортово» та наголосила на відсутності  об’єктивної і достовірної інформації про стан їх здоров’я. Політик також відзначила необхідність допуску представників міжнародних місій до 24 українців, зокрема, Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Перший віце-спікер підкреслила, що українська сторона вимагає негайного звільнення  24 військовополонених, розповіла про блокування портів у Маріуполі та Бердянську та відзначила необхідність запровадження СММ ОБСЄ в Керчі для моніторингу ситуації.  Вона висловила сподівання, що міжнародна спільнота підтримає «Азовський пакет» санкцій проти Російської Федерації за акт збройної агресії, який мав місце 25 листопада у районі Керченської протоки.

Під час зустрічі І.Геращенко також поінформувала про роботу підгрупи з гуманітарних питань ТКГ. За її словами, сьогодні понад 70 осіб незаконно утримуються за політичними мотивами в окупованому Криму та у Російській Федерації. Разом з тим, політик повідомила, що російська сторона ігнорує усі пропозиції України щодо одночасного звільнення 25 громадян РФ, засуджених в Україні за злочини проти територіальної цілісності України, та політв’язнів Кремля, так само як і пропозиції щодо помилування сепаратистів задля звільнення українців з окупованого Донбасу.   

Політик розповіла Міністру закордонних справ Чеської Республіки Томашу Петршічеку про застосування тортур, зокрема і сексуального насильства, до незаконно утримуваних українців та відзначила необхідність допуску представників міжнародних місій, зокрема МКЧХ та ОБСЄ, до заручників та політв’язнів Кремля.

Своєю чергою, Міністр закордонних справ Чеської Республіки Томаш Петршічек  запевнив, що Чеська Республіка підтримує суверенітет та територіальну цілісність України у її міжнародно визнаних кордонах. Міністр поінформував, що Чеська Республіка надаватиме всебічну допомогу Україні на шляху впровадження реформ та для подолання гуманітарних наслідків агресії РФ в Україні.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили можливість співпраці у питанні реабілітації українців, які постраждали внаслідок вибухів мін та вибухонебезпечних предметів, а також допомоги місцевим жителям, що проживають поблизу лінії зіткнення на Донбасі.