Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Зараз Путін на етапі “владичиці морської”. “Розбите корито” – наступне – Ар’єв про російську агресію на морі

Росію очікує “розбите корито” і світовій спільноті варто більше приділити уваги її агресії.

Про це в ефірі ток-шоу “Прямий ефір” на “Прямому” заявив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Володимир Ар’єв.

“Був в Росії такий письменник Пушкін. І він написав дуже хорошу казку про золоту рибку. І там якраз була модель людини, яка отримала все. От золоту рибку отримала – отримала все. Все, що хочеш, те і маєш. І як героїня цієї казки проходить всі етапи. Все було підмічено дуже правильно, психологічно абсолютно вірно. Зараз Путін на етапі “владичиці морської”. “Розбите корито” – наступне. І це факт. Це саме так і закінчиться. Інша справа, що коли це корито рухне, всі зараз уже чухають потилиці, що з цим робити. Тому що уламки цього корита з ядерною зброєю можуть призвести до дуже поганих наслідків.”, – наголосив Ар’єв.

За його словами світова спільнота дуже неактивно діє проти Росії, бо боїться саме цього сценарію і намагається запобігти, щоб “потім ядерні дубинки не опинилися в руках не “homo sapiens” (людина розумна – ред.), а “homo erectus” (людина прямоходяча – ред.), які ходять, і невідомо що від них можна очікувати”.

“Тому в даному випадку ми дійсно бачимо просто вже останній цей етап. І борони нас боже, коли настане етап “розбитого корита”, – резюмував нардеп.