Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Перейшли червону межу — Ар’єв про ситуацію в Азовському морі

Тепер всі бачать, що Росія перейшла межу та готова відкрито нападати на територію України.

Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ситуація” повідомив народний депутат України, фракція “Блок Петра Порошенка” Володимир Ар’єв.

“Важливий момент. Два місяці тому абсолютно аналогічний марш українських військових кораблів із Одеси до Маріуполя пройшов через Керченську протоку, і Росія не застосовувала силу проти кораблів. Вони нагнали туди своєї техніки, спостерігали, але не втручались. Оскільки, за угодою про користування Азовського моря, це має бути спільним простором, яким користуються військові кораблі… З вогнем на ураження, не ховаючись, під прапорами Російської Федерації.

Другий важливий момент. Перейдена червона межа. Всі розуміли у світі, що це ніякі не трактористи, а що це регулярні частини Збройних сил РФ і в Дебальцевому, і в Іловайську. Всюди Росія це заперечувала і казала: немає – а ви докажіть… І дійсно хтось казав на Заході: можливо так, можливо ні. Не хотіли мати справу з оскаженілим ведмедем – ну його в баню, ми якось використаємо хоч один аргумент, щоб триматися подалі від цієї ситуації”, – сказав він.

Ар’єв наголосив, що тепер всі бачать, перейдена ця межа – Росія готова відкрито нападати на територію України.

“А тепер уявіть собі, що далі буде, якщо зараз припиниться, зокрема, газовий потік через українські газотранспортні системи. Це те, на чому Росія заробляє головні гроші. І це єдиний стримуючий фактор від повномасштабного наземного вторгнення в Україну. І Росія зараз показує всім – і нам, і світу – ми готові. І воєнний стан – це відповідь”, – повідомив Ар’єв.