Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Ар’єв: Ініціюємо резолюцію через відкриту агресію Росії

На дипломатичному і парламентському рівнях Україна зараз активно веде роботу з іноземними партнерами щодо тиску на Росію. Адже від цього залежить, чи допоможе хтось звільнити українських військовополонених, яких захопила РФ біля Керченської протоки. Навіть вже є відповідь від президента ПАРЄ, що на найближчих засіданнях комітетів буде розглядатися ситуація на Чорному морі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив народний депутат і делегат України в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

«Після нападу на українських моряків закордоном точно не буде шансів на послаблення санкцій щодо Росії. Але зараз треба боротися за їхнє посилення. Зокрема, збільшувати співпрацю з НАТО. І про це навіть говорив Президент України, який провів прямі консультації із генсеком Північно-Атлантичного Альянсу Єнсом Столтенбергом. Він запевнив, що співпраця буде, але деталі не розголошують», – сказав Ар’єв.

Він також зазначив, що і Дональду Трампу не сподобалось, що Росія зробила з українськими моряками.

«Ми зараз бачимо досить чітку позицію президента США щодо ситуації з військовополоненими. Очевидно, що вона йому не довподоби. Тому ті зустрічі, які він планував провести з російським лідером під час саміту G-20, зараз є під великим питанням», – прокоментував він.

Саме тому Україна має зробити все для того, щоб переконати США і ЄС посилити військову допомогу.

«Із Вашингтону Петро Порошенко отримав позитивні сигнали. Також на дипломатичному і парламентському рівнях ми працюємо і пишемо листи до Генерального секретаря Ради Європи, до президента ПАРЄ та до всіх національних делегацій. У листі описано ситуацію і прохання допомогти Україні тиснути на РФ щодо звільнення українських моряків, яких вона захопила у піратський спосіб», – розповів Ар’єв.

Він зазначив, що вже навіть отримав відповідь від президента ПАРЄ, що на найближчих засіданнях комітетів буде розглянута ситуація із затриманням моряків.

«Ми ініціюватимемо термінові дебати з можливим ухваленням резолюції щодо ситуації з українськими моряками. Також я зараз веду консультації з моїми колегами саме в цьому напрямку і бачу реакцію європейських країн – від Польщі до Голландії. Можу зазначити, що вони розуміють, що відбулася пряма агресія Росії проти України. Фактично, небезпечний психологічний бар’єр перейдено», – сказав він.