Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

У випадку повернення делегації РФ, українська делегація готова переглянути свої відносини з ПАРЄ – Ар’єв

Верховна Рада засудила намагання зняти санкції щодо постійної делегації Росії у Парламентській асамблеї Ради Європи і каже, що може переглянути механізм співпраці з асамблеєю.

За прийняття відповідної постанови №9089 на засіданні 2 жовтня проголосували 242 депутати.Зняття обмежувальних заходів із делегації Російської Федерації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) в обхід резолюцій означатиме визнання асамблеєю своєї політичної неспроможності та змусить український парламент переглянути засади й механізми співпраці з ПАРЄ.

Про це йдеться в заяві Верховної Ради України, яка була ухвалена на пленарному засіданні у вівторок, 2 жовтня. “За” документ проголосувало 242 народних депутати.

У заяві наголошується, що український парламент вважає політично мотивованою підготовку рішення ПАРЄ про зміну процедури асамблеї в частині скасування можливості оскаржити повноваження національних делегацій по суті або суттєвого ускладнення порядку такого оскарження. Як наголошується в заяві, мета підготовки такого рішення – забезпечити безперешкодне й безумовне повернення до ПАРЄ делегації РФ на тлі категоричної відмови цієї держави виконувати законні вимоги асамблеї, пов’язані з порушенням Росією статуту Ради Європи.

“Усвідомлюючи, що нищення інституційних основ означатиме визнання Парламентською асамблеєю Ради Європи своєї політичної неспроможності слідувати власним рішенням та публічну демонстрацію відходу від цінностей та принципів Ради Європи – верховенства права, демократії та прав людини, змушуватиме Верховну Раду України та її постійну делегацію у ПАРЄ здійснити повний перегляд засад, на яких будується співробітництво з асамблеєю, та механізмів такої співпраці”, – йдеться в заяві.

Виступаючи з трибуни парламенту, голова делегації Верховної Ради в ПАРЄ Володимир Ар’єв наголосив, що Росія не виконала понад десять резолюцій, які асамблея ухвалила протягом останніх чотирьох років.

На своїй сторінці у Facebook Володимир Ар’єв рішення прокоментував так: “Верховна Рада ухвалила заяву щодо ситуації в Парламентській Асамблеї Ради Європи. Ми чітко провели червону лінію: у випадку повернення делегації РФ без суттєвих кроків РФ у питаннях Криму і Донбасу, українська делегація готова переглянути свої відносини з ПАРЄ. Рада Європа цінна своїми цінностями, даруйте за тавтологію. Інакше вона втрачає авторитет і довіру. Якщо політичні кризи вирішуються ламанням через коліно, то у підсумку, з уламків виросте багато нових криз. Саме це ми і намагаємося довести керівництву Ради Європи. З власного досвіду.”