Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Італія не пропонуватиме зняти санкції з Росії “вже завтра” – Фраттіні

Італія не пропонуватиме негайного зняття санкцій з РФ, проте висуне політичну пропозицію щодо поступового обговорення санкційного режиму.

Про це у інтерв’ю “Європейській правді” заявив екс-глава МЗС Італії Франко Фраттіні.

Фраттіні висловив упевненість, що нинішній уряд Італії, який задекларував у коаліційній угоді необхідність зняття санкцій з РФ, “не зайде надто далеко”.

“Італія гратиме відповідальну гру. В тому числі у питанні санкцій… Це нереалістично – думати, що (санкції припиняться) “вже завтра”. Але Італія зробить пропозицію. Треба вивчити: чи можливо знову залучити Росію (до поновлення співпраці з ЄС) у окремих сферах?” – відзначив Фраттіні.

За його словами, у грудні, коли ЄС в чергове переглядатиме режим секторальних санкцій щодо Росії, Рим висуне політичну пропозицію щодо того, як поступово, крок за кроком обговорювати санкції.

“Можливо, йтиметься про окремі сфери, де зараз діють санкції, можливо – про їхню тривалість. Не буде такого, щоби Італія просто заветувала продовження санкцій – і саме тому вона не зробила цього під час останнього перегляду в червні”, – зазначив Фраттіні.