Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Спробами повернути Росію ПАРЄ позбавить себе можливості впливати на порушників демократії у Європі – Кулеба

20 вересня в Парижі відбудеться засідання комітету з питань правил та процедур у Парламентській асамблеї Ради Європи. 

Подробиці “Прямому” розповів постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Головною темою стане розгляд резолюції “Посилення процесу ухвалення рішень Парламентської асамблеї щодо підтвердження повноважень та голосування”. Резолюція передбачає ліквідацію можливості накладання санкцій на будь-кого з членів ПАРЄ.

“Вже 20 вересня регламентний комітет розглядатиме проект резолюції. Загроза у тому, що нею, у разі ухвалення, може бути ускладено застосування механізму санкцій проти порушників прав людини та демократії у Європі. І таким чином буде виконана не лише вимога росіян, але і ПАРЄ позбавить себе можливості ефективно впливати на правопорушників. Тому, буде дуже серйозна битва за цю резолюцію, яка очевидно ухвалюється саме в інтересах росіян.

Абсолютно очевидно для всіх, що порушення цього питання і підготовка його до голосування на такій супер швидкості відповідає інтересам Росії і робиться заради інтересів Росії, щоб дозволити їй повернутися у ПАРЄ вже у січні 2019 року. У тому і системна хиба цієї резолюції, що намагаючись допомогти росіянам по суті планують послабити весь механізм і таким чином звільнити від потенційної відповідальності будь-які країни, а не лише Росію”, – сказав він.