Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Ар’єв заявив, що піде з ПАРЄ у разі повернення Росії до Асамблеї

«Ми у випадку найгіршого варіанту готові до повного перегляду відносин з ПАРЄ», – заявив Ар’єв Голова української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи, віце-президент ПАРЄ Володимир Ар’єв заявив, що піде у відставку з посади у разі повернення Росії до організації. Про це Ар’єв заявив в ефірі «Громадського». «Зараз уже на осінній сесії будемо зустрічатись з колегами, багато це побачили це наочно і не задоволені, що все що відбувалось, звелось до виконання шантажу Росії», – сказав Ар’єв. «Вони (Росія, – ред.) поставили і кілька разів артикулювали одну вимогу… вони вимагають забрати усі можливості застосування санкцій.

Але в принциповому моменті ми на поступки не підемо», – наголосив він. За його словами, уже схвалено проект заяви Верховної Ради щодо ситуації в ПАРЄ, мета заяви – звернення до ПАРЄ не допустити повернення Росії. «Ми у випадку найгіршого варіанту готові до повного перегляду відносин з ПАРЄ…

Якщо Росія повертається без виконання жодних резолюцій, я не знаю як делегація ухвалить рішення, але я піду»,- резюмував Ар’єв.