Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Шанси Росії повернутися в ПАРЄ дуже високі – віце-президент асамблеї

Віце-президент і голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв оцінив шанси повернення Росії в ПАРЄ цифрою в 50%, назвавши ці шанси “дуже високими”.

“Всі визнають, що ми праві; що таким чином Рада Європи піде проти власних принципів; що це буде продаж індульгенції; що тоді виходить, що не організація, яка створена після Другої світової війни і існує вже 70 років, яка покликана захищати тріаду: демократія, права людини і верховенство права, – не вона диктує члену організації, який двадцять років тому вступив до Ради Європи, що робити, як робити і виконувати свої обов’язки, а порушник – Російська Федерація, фактично злочинець”, – зазначив він в ефірі Радио НВ.

За словами Ар’єва, в Раді Європи зараз робиться спроба вирішити політичну проблему процедурним, технічним шляхом. Він вважає, що це призведе тільки до появи нових проблем.

Нагадаємо, раніше голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв прокоментував рішення, прийняте Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи про термінову розробку рішення, яке дозволить повернути делегацію Росії до роботи в асамблеї, відмітивши, що керівні органи РЄ і ПАРЄ піддаються фінансовому шантажу Росії.

На думку представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби, повернення російської делегації в ПАРЄ стане сигналом для прихильників скасування санкцій проти РФ в Євросоюзі.