Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Бюро ПАРЄ зробило крок до зняття санкцій з Росії

Бюро (керівний орган) ПАРЄ ухвалило постанову про термінову розробку рішення, яке дозволить повернути російську делегацію в Асамблею. Про це стало відомо “Європейській правді” за підсумками засідання Бюро, яке відбулося в Страсбурзі в п’ятницю 29 червня. У відповідності до рішення цього органу, керівництво Асамблеї “взяло до уваги” всі пропозиції, зібрані протягом року надзвичайним комітетом ПАРЄ за участі російської та всіх інших національних делегацій.

Із цих пропозицій Бюро виокремило ті, які спрямовані на повернення Росії до роботи в ПАРЄ, і доручило Регламентному комітету Асамблеї терміново підготувати проект резолюції про зміну правил та процедур ПАРЄ. “Звернутися до Комітету з питань правил, імунітетів та інституційних питань,… підготувати до сесії в жовтні 2018 року доповідь по пропозиціях щодо доповнень і змін до тих Правил Асамблеї, які стосуються підтвердження та оспорювання повноважень і прав національних делегацій”, – йдеться в ухваленому рішенні Бюро.

Як відомо, зараз ПАРЄ має право накладати обмеження прав (санкції) на делегації тих країн, які грубо порушують принципи Ради Європи. На цих підставах у 2014 та 2015 роках ПАРЄ обмежувала в правах російську делегацію. З 2016 року Росія перестала брати участь у роботі Асамблеї і не передавала у Страсбург перелік своїх депутатів, уникаючи таким чином підтвердження санкцій. Робота Росії у всіх інших органах Ради Європи продовжувалася.

Водночас, торік росіяни припинили платити внески у бюджет РЄ, вимагаючи, щоби в регламент ПАРЄ внесли зміни, які не дозволять накладати на них санкції. Ідею зняття санкцій з Росії та відновлення сплати нею внесків до бюджету РЄ відкрито підтримують генсек Ради Європи Ягланд та низка західних депутатів.

Остаточне рішення, як очікується, буде ухвалене на жовтневій сесії Асамблеї.

Паралельно з цим лідери ЄС продовжили санкції проти РФ.  Під час обговорення економічних санкцій проти Москви уряд Італії не зробив ніяких рішучих кроків, щоб зупинити антиросійські обмеження, незважаючи на попередні гучні заяви з цього приводу. Про хід обговорення у ніч на п’ятницю в Брюсселі повідомляє брюссельське видання EUobserver з посиланням на власні джерела.

За даними видання, італійський прем’єр Джузеппе Конте заявив європейським лідерам, що Рим хоче кращого “діалогу” з Москвою і більше можливостей для відвідин росіянами Європи. Однак, пише EUobserver, Конте зовсім не був жорстким у цьому питанні, – на відміну від міграційної проблеми, де Рим погрожував накласти вето.

“Італія заявила, що не буде заперечувати (проти продовження санкційРед.), хоча вони сказали, що готова до відкритого діалогу з Росією. Вона нагадала ЄС про своє прагнення зробити більше для налагодження міжлюдських контактів та контактів малого бізнесу”, – повідомив виданню один з дипломатів ЄС.  “Це було досить швидке прийняття (рішення про санкції – Ред.) і Конте не був проти, він просто сказав, що важливо мати діалог з Росією, і що Італія турбується про вплив санкцій на росіян” – зауважив інший європейський дипломат.

Інші дружні до Росії країни ЄС, – зокрема, Кіпр, Греція та Угорщина, – мовчали, коли Франція і Німеччина повідомили про ситуацію в Україні, додало третє джерело. “Макрон і Меркель прозвітувалі про Мінськ в п’ятницю – ніякого прогресу, мінські угоди не реалізуються”, – зазначив один з дипломатів ЄС. За словами джерел, “практично ніхто” з лідерів не критикував рішення продовжити економічні санкції. “Обговорення тривало дві хвилини… Конте був один”, – зазначив дипломат.

Як повідомлялося, лідери Європейського Союзу у п’ятницю на саміті в Брюсселі погодили продовження економічних санкцій проти Москви у зв’язку з анексією Криму та підтримкою сепаратистів на Донбасі ще на півроку.

Так проілюструвало свій матеріал видання EUobserver. Підпис: “Росія вдерлась в Україну чотири роки тому. Це її зброя збила рейс MH17, убивши 298 осіб (Фото: nato.int)