Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Чергове засідання Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття»

На черговому засіданні Комітету ВР у закордонних справах 20 червня 2018 року (вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15) буде розглянуто проект закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною радою Швейцарії про здійснення оплачуваної діяльності особами, супроводжуючими співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та постійних представництв при міжнародній організації (реєстр. №0182, КМУ).

 

Також у порядку денному:

2. Проект закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про реадмісію осіб (реєстр. №0188, КМУ).

3. Проект закону про ратифікацію Угоди між Україною та Швейцарською Конфедерацією про реадмісію осіб (реєстр.№0192, КМУ).

4. Про міжпарламентську співпрацю ВРУ:

– про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2018 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення;

– про візит членів Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи до Лондона (Великобританія) у період з 19 по 21 липня 2018 року з метою участі в чергових засіданнях Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та донорів Рахунку ядерної безпеки.