Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Округ 2018. Академмістечку – шкільний тир

“Для того, щоб на Академмістечку запрацював шкільний тир, проекту потрібно ще 57 голосів нашої підтримки, – написав у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Георгій Ясинський. – Громадська бюджетна комісія візьме його до розгляду і вже восени ми матимемо можливість вступити в конкурентну боротьбу за частину Громадського бюджету”. 

“Дедлайн: 24 червня. Моя організаційно-інформаційна підтримка проекту №620 та відповіді на питання щодо голосування за телефоном моєї громадської приймальні: (044) 229-88-88”, – інформує депутат Київради.

Шкільний спортивний тир

Основна мета реалізації проекту полягає у забезпеченні надання високоякісних освітніх послуг та проведення спортивно-оздоровчих заходів з використанням наявних та залученням додаткових ресурсів з метою розширення спортивної інфраструктури району, а саме: ремонт та подальше використання стрілецького тиру ЗЗСО № 185, де зможуть навчатися та змагатися учні старших класів Святошинського району.

Бюджет – 616 684 грн.

Короткий опис проекту:

ремонт та використання стрілецького тиру ЗЗСО № 185, де зможуть навчатися та змагатися учні старших класів Святошинського району

Проблема:

Приміщення тиру в ЗЗСО № 185 потребує ремонту та не використовується, інвентарю та обладнання не вистачає для відновлення.

Подальше фінансування проекту не передбачається, утримуватися тир буде за рахунок ЗЗСО № 185.

Очікуваний термін реалізації проекту:

вересень 2019

ФАЙЛИ

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА