Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Зеркаль про переговори “нормандської четвірки”: “Концепту немає”

Заступник глави МЗС з питань євроінтеграції  Олена Зеркаль заявила в ефірі “5 каналу”, що на переговорах “нормандської четвірки” щодо розгортання миротворчих сил ООН на Донбасі відсутнє порозуміння: “Для того, щоб знайти якісь компроміси, треба спочатку мати певний концепт. Можна говорити про різні стадії, про різний персонал, про все інше, якщо у вас є концепт того, що ви хочете досягти, і домовленість між сторонами про досягнення цілей цього концепту”.

“Концепту в “нормандському форматі” щодо миротворчої місії немає, звісно, що немає і консенсусу”, – наголосила вона. – Лавров продовжує грати в гру, в те, що миротворці потрібні для супроводу СММ ОБСЄ, до того ж йдеться лише про те, щоб супроводжувати там, де їм дозволятимуть ці місцеві “авторитети”. За словами заступника глави українського МЗС, позиція російської сторони про необхідність миротворчих сил для супроводу спостерігачів ОБСЄ є кроком назад.

Зеркаль також повідомила, що Україна долучиться до формату засідання Грузії та НАТО в рамках саміту Альянсу, який відбудеться 11-12 липня у Брюсселі.
“Ми будемо разом з грузинами з НАТО зустрічатися. В нас буде проведений формат. Що далі буде – важко сказати”, – сказала Зеркаль. При цьому, вона не уточнила, чи йдеться про те, що Україна може долучитися до засідання Комісії НАТО-Грузія, яка має відбутися в рамках саміту. “Ми розраховуємо все ж таки на те, що в цій площині допомога Сполучених Штатів – вона є суттєвою, особливо, що стосується діалогу з угорцями, бо без цього, без посередництва, ми навряд чи зможемо зняти блокаду”, – наголосила Зеркаль. Як відомо, проведення Комісії Україна-НАТО блокується Угорщиною через суперечку щодо мовної статті закону про освіту.

(Фото МЗС)