Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Безвіз для українців від Канади 

Вважаю, що Україна і українці можуть очікувати від Канади безвіз, заявила перший віце-спікер Ірина Геращенко, яка у складі делегації Верховної Ради перебуває з робочим візитом у Канаді. Важливо, що делегація, до якої входять представники влади і опозиції, говорять одним голосом, відстоюючи національні інтереси, підкреслила вона.

Відбулись півторагодинні дискусії з членами комітетів закордонних справ Сенату і Палати громад Канади, з комітетом з питань безпеки, зустрічі з парламентськими секретарями міністра закордонних справ і міністра міжнародної торгівлі, з комітетом з питань науки , технологій і торгівлі, важлива дискусія з міністром імміграції й у справах біженців. Геращенко зазначила, що українська делегація подякували Канаді за послідовну позицію на самміті G7 щодо неможливості повернення туди РФ до виконання Росією мінських угод, повернення Криму і Донбасу.

«Канада послідовно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, – додала вона. – Й у питанні санкцій проти РФ парламент і уряд, ключові політичні партії мають спільну позицію». Перший заступник голови парламенту наголосила, що на всіх зустрічах піднімалося питання візового режиму з Канадою.

“Наразі маємо позитивний досвід з ЄС і вважаємо, що Україна і українці так само можуть очікувати від Канади безвізу.Тим більше, після візиту до України минулого року парламентської делегації комітетів оборони і закордонних справ депутати від найвпливовіших Лейбористської і Консервативної партії виступили зі спільними рекомендаціями лібералізації візового режиму”, – зауважила парламентар.

Геращенко розповіла також, що на зустрічах йшлося й про майбутні вибори в Україні, на які канадські парламентарі традиційно планують надіслати групи спостерігачів. Вона повідомила, що відбулася цікава дискусія в комітеті з питань промисловості і науки, обмін думками щодо розвитку технологій, розвитку науки, залучення інвестицій, торкнулися питання функціонування цифрової медицини , видобування сланцевого газу.

“На всіх зустрічах ми піднімали питання відповідальності РФ за трагедію МН 17″, – зазначила Ірина Геращенко.