Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Х засідання Парламентської асамблеї України і Польщі

Сьогодні, 12 червня, законодавці вестимуть переговори у польському парламенті, а 13 червня проведуть виїзне засідання асамблеї у Свіноуйсьцє. Нині передбачено три робочі сесії, на яких обговорюватимуться енергетична безпека в регіоні та координація дій щодо блокування будівництва “Північного потоку-2”; військова співпраця та поглиблення відносин України з ЄС та НАТО; співпраця у сфері обміну молоддю.

Завтра депутати відвідають LNG термінал для скрапленого газу в місті Свіноуйсьцє на узбережжі Балтійського моря. Дискусію політиків у рамках Парламентської асамблеї з української сторони очолюватиме заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, а з польської – віце-маршалок Сейму Ришард Терлецький. У дискусії з польської сторони візьмуть участь також уповноважений уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Пьотр Наїмський, заступник глави МЗС Бартош Ціхоцький, а також заступник міністра освіти Мажена Махалек.

P.S. Компанію Nord Stream 2 AG просять пояснити: чи можуть виявлені на узбережжі Грейфсвальдської затоки в Німеччині згустки мазуту походити з кораблів, які будують газопровід “Північний потік-2”, заявив маршалок Західнопоморського воєводства Польщі Ольгерд Геблевич – голова групи у комітеті регіонів ЄС, яка аналізує вплив проекту “Північний потік-2” на довкілля. “Я маю причини для побоювань, оскільки це безпосередньо по сусідству з нами, і ми прагнемо бути пильними”, – наглосив він. 

За словами маршалка, ймовірно сталася аварія на одному з кораблів, який поглиблює дно у місці прокладання газопроводу, що спричинило значний витік мазуту, плями якого виявлено на пляжах землі Мекленбург-Передня Померанія і який може потрапити й на територію Польщі.

Спеціальну групу, яка має проаналізувати вплив проекту “Північний потік-2” на довкілля, туризм та економіку, створено в комітеті регіонів ЄС наприкінці 2017 року. До неї входять 20 представників із 11-ти європейських країн. На основі цього у комітеті регіонів ЄС підготовлять документ, який буде передано владі країн ЄС та керівництву Євросоюзу.