Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Міжпарламентська асамблея для спротиву путінській Росії

Голови парламентів Грузії, Республіки Молдова та Верховної Ради України підписали Заяву про створення Міжпарламентської асамблеї. Урочиста церемонія відбулася під час Міжпарламентської конференції “Грузія, Молдова та Україна: посилення міжпарламентського компоненту регіонального і безпекового співробітництва та розвиток взаємодії з ЄС та НАТО”. 

Склад, мандат та принципи роботи Асамблеї визначатимутья її статутом, який буде прийнято на установчій сесії в Тбілісі. Підписи під документом поставили голови парламентів Грузії Іраклі Кобахідзе, Республіки Молдова Андріан Канду та України Андрій Парубій. На відкритті конференції глава Верховної Ради підкреслив, що її ключовою метою і підгрунттям є розуміння глобальної загрози путінської Росії для всього цивілізованого світу. «Світ сьогодні переживає один з найскладніших за період від Другої світової війни геополітичних викликів і найбільших потрясінь, – наголосив спікер ВР. – І Україна це відчуває на собі під час російської агресії. Але нам дуже важливо розуміти, що російська агресія проти України – це не просто конфлікт двох країн, це не просто агресія Росії проти України. На моє глибоке переконання, Путін кинув виклик всьому цивілізованому світу, і фактично ми маємо його агресію в різних проявах: супроти Європи, супроти Північноатлантичного союзу, проти всього цивілізованого світу».

В рамках Міжпарламентської конференції  також проведено спеціальну експертну дискусію щодо формування регіональної відповіді на дезінформацію. Представник Проекту комп’ютерної пропаганди при Оксфордському Інтернет-інституті Саманта Бредшо під час своєї доповіді наголосила:  в той час, як використання телерадіомовлення з метою маніпуляцій є звичним механізмом, використання соціальних медіа набирає все нових обертів для впливу на цільові аудиторії; з цією метою застосовуються дедалі більше нові технології і держава має працювати на випередження та інвестувати у посилення сфери інформаційної безпеки.

Співзасновник StopFake.org Марго Гонтар зауважила, що досвід чотирьох років, який має Україна в результаті гібридної агресії з боку РФ, має бути використаний для побудови оборонної стратегії: “Головний висновок, який я для себе зробила: головна ціль поширення дезінформації з боку РФ – не змусити тебе повірити у щось, а дезорієнтувати тебе”. Прикладом таких технологій, на переконання Марго Гонтар, може бути ситуація з МН17, коли росіяни намагалися поширити начебто власні докази та власну версію.

«Міжпарламентська асамблея України, Грузії та Молдови дасть можливість активніше і голосніше в розмовах з нашими ключовими партнерами – в Брюсселі, Вашингтоні, Берліні, Лондоні – дуже чітко спільним голосом говорити про питання деокупації, відновлення територіальної цілісності і суверенітету України, Грузії і Молдови, оскільки всі три держави на своєму шляху зустрілися з реальними вторгненнями Росії на свої території», – заявила голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко.

«На міжнародних майданчиках Україна стала більш активною, зокрема, і на дипломатичному рівні. Те, що Україна ініціювала створення цієї Міжпарламентської асамблеї говорить про те, що питання геополітики нашої держави – це питання її виживання. Очевидно, що самі ми не зможемо впоратися з Росією, тому що, зрештою, відбувається атака Росії не лише проти України, а проти певних західних цінностей, проти західної моделі врядування. Тому для нас статус партнерства з західними лідерами є визначальним», – наголосила народний депутат Світлана Заліщук.