Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Округ 218. “Блакитний прапор” для Пущі-Водиці

Пляж “Пуща-Водиця” вже другий сезон поспіль отримав міжнародну екологічну відзнаку «Блакитний прапор», –  повідомляє у Фейсбук Ініціативна група “Мінський масив”. – Відповідний сертифікат урочисто вручили голові Оболонської РДА Олександру Цибульщаку. Пляж “Пуща-Водиця” є найпівнічнішим українським пляжем з «Блакитним прапором». Крім того, це єдиний озерний пляж в Україні, який має таку відзнаку (інші – річкові та морські)”.

“Блакитний прапор” – міжнародна нагорода, якою з 1987 року щорічно відзначають пляжі, що відповідають тридцяти двом критеріям та вимогам, – інформує ІГ “Мінський масив”. – Незалежне міжнародне журі оцінює якість води, комфорт та безпеку, екологічний менеджмент, заходи екологічної освіти та рівень рекреаційного сервісу. Даний екологічний сертифікат видається на один сезон. Дію статусу продовжують за умови подальшого дотримання суворих вимог за результатами міжнародної перевірки”.

«Блакитний прапор» — екологічний сертифікат, який видається пляжам і маринам країн Європи, Африки, Карибських островів, а також Нової Зеландії і Канади. Метою програми  є забезпечення сталого розвитку пляжів і яхтено-катерних стоянок за допомогою впровадження строгих критеріїв, які стосуються якості води, екологічної освіти та інформації, екологічного менеджменту, безпеки та інших послуг. Програма «Блакитний прапор» була заснована в 1985 році у Франції, в 1987 році вона стала європейською програмою. У 1987 році в програмі брало участь 10 країн, у 2003 році програма стала міжнародною. У 2016-у в програмі брало участь вже 47 країн.  Програма має дві сторони: екологічне виховання та збільшення туристичної привабливості, тому що при її втіленні не тільки проводиться виховна та освітня робота з відпочиваючими, а й більшою мірою гарантується екологічна безпека, безпека плавання відпочиваючих, а також — створення необхідної санітарної інфраструктури. Розмах реалізації програми вважається показником сталого розвитку регіону і призводить до підвищення його іміджевої привабливості в цілому. Пляжі, які отримали «Блакитний прапор», вносяться в лист міжнародної туристичної організації, як рекомендовані для відвідування, це є певним сигналом для туриста до відвідування того чи іншого пляжу, готелю, міста. Це особливо важливо в умовах кризи, так як існує тенденція при інших рівних умовах, вибирати місця відпочинку, що гарантують безпеку, екологічну чистоту і комфорт. “Блакитний прапор” – це підвищення конкурентоспроможності вітчизняних пляжів і готелів в ряду аналогічних закордонних готелів, в змаганні за залучення туристів, а також можливість залучення спонсорів, додаткові бонуси при проведенні рекламних кампаній.

Світлини з допису в ФБ ІГ “Мінський масив”